Windsurfing i kitesurfing to sporty egzotyczne, kolorowe i dla pasjonatów. Okiełznanie mocy wiatru napierającego na żagiel i prędkość z jaką płyniesz to poczucie wolności, którego trzeba spróbować!
7

Parafia rzymsko-katolicka św. Anny w Chałupach Do 26 czerwca 1997r. Chałupy były częścią parafii pw. Św. Antoniego Padewskiego w odległej o 5 km. Kuźnicy.
2

Mierzeja Helska, wielokrotnie mylnie nazywana półwyspem, jest mierzeją właśnie, gdyż powstała w sposób charakterystyczny dla mierzei. Mimo że nie biegnie ona jak gros mierzei wzdłuż wybrzeża, to powstała wskutek oddziaływania silnych wiatrów oraz płynących z zachodu na wschód prądów morskich.
9

Przez cały Półwysep Helski przebiega ścieżka rowerowa biegnąca z Helu do Gdyni o długości blisko 80 km. Aby wybrać się na wycieczkę rowerem po Mierzei Helskiej nie trzeba wieźć ze sobą swojego roweru.
5

Przystań nad Zatoką Pucką zwana Portem w Chałupach, znajduje się we wschodniej części miejscowości. Przystań to drewniany pomost umożliwiający cumowanie jednostek o zanurzeniu do 1,2 metra.
10

Spokojne, ciepłe i zarazem płytkie wody Zatoki Puckiej czynią Chałupy idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych.
8


chlapowo.pl

wczasy w Chłapowie

jastrzebiagora.eu

wczasy w Jastrzębiej Górze

debki.eu

wczasy w Dębkach

karwia.eu

wczasy w Karwii

jastarnia.eu

wczasy w Jastarni


©  2003 - 2024   www.chalupy.com - noclegi na morzem na wczasy w Chałupach - wakacje w Chałupach

wtorek, 16 lipiec 2024r. 21:19:14, online: (0/2), 6.3 ms